Endgame:Çağrı '12 Irkın Tanıtım & Tur Takvimi' | Gezgin Kitap Kardeşliği ile Blog Turları #13 1.Gün

04:29Endgame: Çağrı turu resmi olarak başladı. Yaptığımız diğer turlardan çok daha farklı bir çalışma olacak bu :) Tur takvimimizden bizi takip edebilirseniz :)

O halde size 12 ırktan, payıma düşen 'Olmek ve Donghu' ırklarını tanıtarak işe başlayalım :)
İlk ırkımız Donghu Federasyonu. "Orta Asya'nın steplerinden göçebe bir klan olan Donghularda kümeler dövüş ve güçleriyle ünlüydü. Hızlı, acımasız ve koordine ataklarıyla Donghular araziler üzerinde göründüklerinde genellikle ölüm yazardı. Bu güçlü klanın torunları onlar kadar vahşi olan Moğollar oldu. Donghular nedeniyle Asya'nın steplerinde yüzyıllar boyunca insanlar uzaktaki nal seslerinden korkmayı öğrendi"

Bu ırkımızın oyuncusunun adı Baithsakhan. 13 yaşında. Yani oyuna henüz yeni dahil oldu...


İkinci ırkımız ise Olmek Uygarlığı. "Olmekler Mezo-Amerika'nın ilk büyük uygarlığıydı ve Aztek ile Maya uygarlıklarının öncüleriydi. Şiddetli savaşçıların klanıydı ve kontrollü saldırganlık yoluyla kendilerini ödüllendirmişlerdi. Olmekler ilk büyük uygarlık oldukları için 'Yeni Dünya'nın Öncüleri' olarak tanımlanıyordu.'

Bu ırkımızın oyuncusu ise Jago Thaloc... Kendisi benim favori oyuncum :D Biraz daha harika olursa fangirling sınırlarını zorlayıp elimde pankartlar Endgame arenasına gidip (öyle bir er olduğundan emin değilim) Jago'nun adını haykıracağım (büyük ihtimalle bu yerini deşifre etmemle ve onu öldürtmemle sonuçlanır ama en azından onu sevdiğimi bilerek ölür :P)

Geri kalan 10 ırk hakkında bilgi edinmek için diğer Gezginlerin bloglarını ziyaret edebilirsiniz :)

You Might Also Like

0 yorum

Like us on Facebook