5.Gezgin Kitap Kardeşliği ile Blog Turu 'Aslında Kimse Sevmiyor Senin Kadar'-Kitap+Yazar Tanıtımı

04:31


Kitabın Adı : Aslında Kimse Sevmiyor Senin Kadar
Orijinal Adı: Outside The Lines
Yazarı: Amy Hatvany
Yayınevi: Neo Kitap
Sayfa Sayısı: 416
Goodreads | Kitap Sihirbazı

 "Babalar sevmeyi kızlarından öğrenir."
                                                              Canım kızım,
Beni görmek istemediğini biliyorum. Doğrusu, sana ve annene yaptıklarımdan sonra, ben bile görmek istemiyorum kendimi. Öyle bir noktaya geldiğim için kendimden ne kadar nefret ettiğimi, ne kadar pişman olduğumu anlatmaya sözcükler yetmez. Ama ne yaparsam yapayım, o gece gördüklerini geri alamam kızım. Buradaki doktorlara kalırsa, bir gün beni affetmenin bir yolunu bulabilirmişsin; ama önce benim kendimi affetmem gerekiyormuş. Sana, tutamadığım o kadar çok söz verdim ki, inan, bunları düşündükçe kendimden utanıyorum. Senden sadece, seni sevdiğimi ve yaptıklarımı telafi etmenin bir yolunu her zaman arayacağımı bilmeni istiyorum
Edenin küçük kalbi büyük sorularla dolu: Akıl hocası, neşe kaynağı ve en iyi arkadaşım dediği babası onları bırakıp nereye gitti? Gökyüzündeki onca yıldızı tek başına nasıl sayacak? Okulu kırıp bulutları kovalamaya kiminle gidecek? 
Kiminle keşfedecek hayatın lezzetlerini?
Çocukluğu bu sorulara cevap aramakla geçen Eden West, yıllar sonra önüne çıkan bir umut ışığıyla hayatta bir dönüm noktasına geldiğini anlar. Geçmişin karanlık gölgesinden kurtulmak ve bir gün doğru insanla karşılaştığında yanından geçip gitmemek için öncelikle içindeki boşluğun gerçek sahibini bulmak zorundadır.


 Sosyoloji bölümünden derece ile mezun olmuştur.
Daha sonra birkaç işte çalışmıştır ve bunlardan bir çoğunu, düğün pastası dekore etmek gibi, sevmiştir. Bir çoğunu ise, resepsiyonistlik gibi, sevmemiştir
                                                            1998’de sonunda arabasını satıp, işten ayrılmaya ve yazarlık kariyerine bir şans tanımaya karar vermiştir.
                                                          ‘Best Kept Secret’, ‘Outside The Lines’ (Aslında Kimse Sevmiyor Senin Kadar), ‘The Language of Sisters’ ve ‘Heart Like Mine’ kitaplarının yazarıdır. Son kitabı ‘Safe With Me’, Mart ayında, Washington Square Press tarafından yayınlanmıştır. 
You Might Also Like

0 yorum

Like us on Facebook