Günahkarlar Turnede Serisi #3 'Ateşli Bilet'-Kitap Yorumu

08:01

Sırlarla dolu bir geçmişi olan bir bas gitarist, Jace Seymour. Geçmişinin esiri olmuş yaralı bir müzisyen. Acılarını bastırabilmek için fiziksel acıya muhtaç bir erkek.

Ve yeni edindiği sahibesi Aggienin, bir yandan bedenine acı verirken, diğer yandan kalbindeki yaraları saracağından habersiz.

Merhamet için ayaklarına kapanan köleleri dışında erkeklerle işi olmayan Aggie, melek yüzlü Jacein asil başkaldırısı ve yataktaki beklenmedik baskınlığı karşısında kalbini genç adama kaptırmanın eşiğinde.

Günahkârlar grubundaki yeri sarsılmaya başlayan Jace ise, yaraların en iyi sevgiyle sarılacağını öğrenmek üzere.
Kitabın Adı: Ateşli Bilet
Orijinal Adı: Hot Ticket
Yazarının Adı: Olivia Cunning
Yayınevi: Ephesus
Sayfa Sayısı: 400
Goodreads | Kitap Sihirbazı


Bayanlar, baylar ve günahkarlar :D Jace Seymour'un heyecan verici hikayesine tanıklık etmeye hazır mısınız?Jace bildiğiniz üzere grubun sessiz bas gitaristi. Serinin ilk kitabında onun değişik zevkleri olan bir arkadaş olduğunu anlamıştık ancak bu kitapta gördüklerimizden sonra hiç bir şey anlamadığımızı fark edeceğiz hep birlikte :D

Jace gizemli bir geçmişi ve gizemli zevkleri olan biri. Eh, Aggie'nin de gizemli zevkler kısmında ondan aşağı kalır yanı yok. 

İkisi de dominant ama ikisi de itaatkar. Düşünün nasıl bir ilişkileri var. 

Aggie biliyorsunuz Sed'in nişanlısı Jessica denen uğursuzun arkadaşı. Sed'in striptiz kulübünde Jessica'yı sahneden zorla indirdiği gün Jace'in radarına takılır ve bir daha da o radarın alanından hiç çıkamaz. Jace Aggie'ye karşı inanılmaz bir çekim hissediyordur ve Aggie'ye hissettiği çekimi aynı şekilde Sahibe V'ye de hissedecektir.


Biz kitap kurtları olarak geçmişi sorunlu kızları sevmiyoruz ama yine biz kitap kurtları olarak, geçmişi sorunlu erkeklere ayrı bir tapıyoruz. Sonuçta o sorunlu geçmişler bize Christian ve Jace'i verdi :D

Efenim Jace'in de geçmişiyle ilgili sorunları var. Aggie onun gerçek hayatta bu sorunlara bulduğu ilacı. Eh, gerçek hattan sıyrıldığında da Sahibe V'si ;)

Her erkeğe onun sınırlarını her yönden zorlayacak bir kadın gerekiyor sanırım. Çünkü Aggie'de onun sınırlarını her yönden zorluyor. Onun geçmişinde ki sorunlarla yüzleşmesine sebep oluyor.

Sonra da Jace için vazgeçilmez oluyor tabi ki. 

Formülü çözdüm. 
1) Sorunlu yakışıklıyı bul.
2) Sınırlarını zorla.
3) Geçmişiyle yüzleştir
4)Evlen 

:D


Kitabı okurken sık sık 'bunların ikisi de hasta' dedim. Serinin birinci kitabında Myrna ve Brain'ın fantezileri gözlerimin yuvalarından çıkmasına sebep oldu ancak Jace ve Aggie'nin fantezileri resmen tüylerimi ürpertti. Zaman zaman korktuğumu belli etmem gerek :D Tam tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş gibilerdi. :D

Ayrıca, yine kitabı okurken :D, fark ettim ki Jace'de aşağılık kompleksi var. Balım sen ki bir erkek de en sevdiğim isimlerden birine sahipsin, ne bu tripler Allah aşkına! Sen aşağılık olamazsın. Çok tatlısın, adın Jace, ünlü bir rock grubunda çalıyorsun ve bir de yakışıklısın. Senden daha üstün bir şey olabilir mi? :D

Bu seriye bayılıyorum. Hatta tapıyorum. Alın okuyun. Tabi en az bir +17 olmanız şartıyla. Hala en sevdiğim kitap Sed'in kitabı ama ben Jace'i daha çok seviyorum. 

(Sed'de iyice kılıbık olmuş zaten. Brain desen zaten kılıbıktı şimdi ev erkeğine bağlamış. Kadının fendi erkeği böyle yenmemeli :D)

Buradan yazara sesleniyorum. Sevgili Olivia. Bunların hepsini everirsen sen, biz ne yapacağız? Evde mi kalacağız? 
Der spoilerımı da verip yorumu bitiririm :D


Kitabı satın almak için hemen kitapsihirbazı.com'a gidin ve güzel bir indirimle Jace Seymour'a... ayy şey yani Ateşli Bilet kitabına sahip olun :D
You Might Also Like

0 yorum

Like us on Facebook