Beauty From Surrender (Beauty #2)-Kitap Yorumu

09:30

How do you move on when he’s every song you sing?

After Laurelyn Prescott walks away from the love of her life, she returns to Nashville to pursue the only dream she has left. Determined to find a distraction from the pain of losing Jack Henry, she immerses herself in her music. But with her old life comes old acquaintances and new expectations. When Laurelyn refuses her record producer’s outrageous demands, she finds herself without a career—until an unforeseen opportunity presents itself. From there it’s a rocket ride straight to the top where Laurelyn finds the success she’s always dreamed of. Will it be enough to bring her the happiness she so deserves, or will the absence of Jack Henry leave her wanting more?

Jack Henry McLachlan never expected to fall in love with Laurelyn Prescott—but he did. After he foolishly let her slip through his fingers, he spends three months searching for her, but their reunion doesn’t come easy. The woman he finds isn’t the same one who drifted away without a goodbye. No longer an insecure girl on an Australian adventure, this Laurelyn is a successful musician with a promising career. Her dreams are becoming a reality, and Jack is terrified his American girl won’t have a place for him in her new life. With only a month to convince her otherwise, will it be enough time to make her visualize a life beyond the glitz and glamour, a life that includes him?

Kitabın Adı: Beauty From Surrender
Yazarın Adı: Georgia Cates
Sayfa Sayısı: 391 (Epub)Laurelyn Amerika’ya dönmüş ve Jack Henry Avusturalya’da eli böğründe kalmıştır. Birbirlerine aşık oldukları ancak 3 ayın sonunda fark eden bu iki zeki(!) insan şimdi birbirlerinden uzakta acı çekiyorlardır. Ancak Jack Henry kararlıdır ve Laurleyn’i bulacaktır. Sonrasında ise onu hiç bırakmaya niyeti yoktur.Hayır ben bu kızı da anlamıyorum. Madem bu kadar acı çekeceksin ne diye gidiyorsun? Sanki bu dünyada ki bütün adamlar karılarına, sevgililerine aşık. Sen adamı önce elinde tut da sonra beni seviyor mu diye düşünürsün. Ama yok. İlla bir olay çıkaracaksın. Kaçıp gitmek nedir ya? Laurelyn? Adam ol! Bak sinirlendim yine.


İlk kitap Jack Henry ve Laurelyn’nin aşık olma aşamalarını anlatıyordu ama bu kitap aşkları için savaştıkları bir kitaptı.

Jack Henry bu kızın peşine resmen dedektif takıyor. Bulacak yani takmış kafaya. Sonunda buluyor da.

Laurelyn, Paige McLachlan adıyla bir grupta şarkı söylüyordur ve tam sahnedeyken Jack bunu bulur. Yani yine karşılaşmaları Laurelyn sahnedeyken olur. Kesin sesi de kötüdür onu şimdi -,-

Ondan sonrası zaten hobaaaa :D Biliyorsunuz ateşle barut yan yana geldi mi…. :D Tamam tamam iğrençleşmeyeceğim. 

İşte aşkları için savaşma kısmı tam da burada başlıyor. Sonuçta biri Avusturalya’da yaşıyor biri Amerika’da. İkisinin de kendi ülkelerinde ayrı ayrı kariyerleri var. Yani adam taaa Avusturalyalardan kalkıp gelip buluyor kızı ama sonra bir de bakıyorlar ki aralarında ki engel okyanus. İşte hayat böyle saçma bir şey.


Laurelyn ve Jack'in tek ihtiyacı olan şey zamandı, bu kitapta da ve birbirlerine yeteri kadar zaman verdiklerini düşünüyorum. Artık daha fazla zaman verselerdi ikisi de buruşup, yaşlanırdı :D

Anlayacağınız artık ayrı olmaları için bir sebep yok bu saatten sonra. Şimdi, geleceği planlama zamanı...


Kitap çok romantik bir kitaptı. Okuması çok eğlenceliydi ama ilk kitabın yanında biraz sönük kalmıştı fakat yine de kötü değildi. Kitapla ilgili yazacak çok fazla bir şey bulamadığımı fark etmişsinizdir bu sönük kalma durumu da bunun nedenlerinden biri.

Ancak ben bir kitabı okuyup da beğenmediğim çok olmaz ve ‘kesinlikle okumayın önermiyorum’ da kolay kolay demem.

O yüzden kitabı beğendim, kesinlikle okuyun öneriyorum :D


Yazar aslında seriyi 2 kitap olarak planlamış ancak dayanamamış ve şimdi 3. kitabı yayınlamaya hazırlanıyor :)

28 Ocak'ta kitap bizlerle olacak :)


You Might Also Like

0 yorum

Like us on Facebook