Tangled Beuty-Kitap Yorumu

02:44Sinclair Jeffries thought she knew what she was getting into when her zany, gay friend, Jesse Eddington, talked her into portraying his girlfriend during his parent's anniversary party on Huntington Beach. That is, until she met Reed, Jesse's sexy as hell older brother, and ends up getting much more than what she'd bargained for.

Reed Eddington assumed his future was settled until he met Sinclair, his brother's so-called "girlfriend", but the raw, sexual tension between them is hard to ignore. As he watches their ruse from the sidelines, he finds himself wanting to uncover more than just their amusing little facadeSinclair en yakın arkadaşı Jesse ona kız arkadaşı gibi davranmasını teklif ettiğinde başına gelecekleri bilmeden kabul eder. Ancak dediğim gibi başına geleceklerden habersizdir.Sinclair, bir kuaför dükkanında çalışan basit bir kız. Jesse ise onun gay arkadaşı. Ailesi cinsel tercihini onaylamadığı için aile yemeğinde yanında Sinclair’i götürüyor ve onu kız arkadaşıymış gibi tanıştırıyor.
Ve Reed…Jesse’nin abisi. Allah herkese öyle bir abi bağışlasın Amin :D
Reed başarılı bir avukat ve bütün kadınlar ona hasta. Tabi o da kadınlara. Ancak son zamanlarda Sela adında Fransız bir mankenle nişanlı kendisi.
Sela’ya ayrı bir gıcık oluyorum. Kompleksli, sinir bozucu, kibirli, uyuz kadının teki kendisi.

Reed aile yemeğine en başta tek başına gidiyor çünkü Sela ‘işim var’ diyerek ekiyor onu ancak daha sonra bir de bakıyor ki Sela gelmiş.

Ben en başta, Reed gelmeden önce, Jesse, Sinclair’le geçirdiği birkaç günün ardından tercihlerini değiştirecek de ona aşık olacak diye düşündüm. Tamam, kabul ediyorum biraz saçma bir düşünce ama ben olsam öyle yapardım, gıcıklık değil mi :D Ancak, Jesse’in tercihlerini değiştirmesi söz konusu bile değil :D
Ayrıca Reed varken Sin’de ona bakmaz :D

Reed, Sinclair’den görür görmez etkileniyor tabi Sinclair’de ondan ama bu en başta duygusal bir etkilenme değil. Tamam cinsel arzularla ilgili bir etkilenme bence. Sinclair’de, Reed’de oldukça seksi ve çekici insanlar
Ancak Reed, Sela ile nişanlı ve –Reed ne kadar bir şeylerin yanlış olduğunu anlasa da- Sinclair’de –sözde- Jesse’nin nişanlısı.
Tabi işler her zaman onların istediği gitmiyor. :D

Bir de Sinclair’in bir aşığı var. Ne aşık ama, bildiğiniz sapık. Adam bunu adım adım takip ediyor.
Yani Sin’in başında ki belalar bir türlü eksik olmuyor.

Ktiap biraz kısaydı. Bunun dışında çok fazla cinsel içerikli konuşma vardı. Tamam, bu tarz kitaplar genelde cinsel içerik içerir ama bunda biraz abartı olmuştu. Zaten sahne olarak değil de konuşma olarak çok vardı ve aynı şeyi defalarca söyleyip durdular. Çok sinir bozucuydu.
Olay ne zaman başladı, ne zaman bitti anlamadım. Biraz hızlı geçilmişti her şey sanki. Özellikle son bölümler.
Kötü bir kitap değil ama o kadar da iyi bir kitapta değil. 

Okumak isteyenler e-book olarak bulabilirler :)

You Might Also Like

0 yorum

Like us on Facebook