My Everything-Kitap Yorumu

03:29


When Nick Ashford lost his friend, Mason, he didn’t realize he was going to lose his family as well, but that’s exactly what happened. Alone and in a foreign country, Nick is working on rebuilding his life one patient at a time, that is, until a striking volunteer makes her presence known.

Can Nick finish his year in Africa without risking his heart being broken again, or is he willing to start a new chapter in his life before his return to Beaumont?


‘My Everything’ serinin ara kitabı olup, Josie’nin Liam’a döndüğünü izleyemeye dayanamayacağı için Afrika’ya giden Nick Ashford’un hikayesini anlatıyor.Nick burada gönüllü olarak doktorluk yapıyor ve burada olmak ona gerçekten iyi geliyor. Josie’yi düşünmemeye çalışıyor ve işine odaklanıyor. Tek sorunsa Noah’ı çok özlemiş olması…

Nick aslında dikkatini dağıtacak bir şey bulmak da hiç zorlanmıyor çünkü Aubrey, orada gözlerinin önünde duruyor.
Aubrey’de orada gönüllü olarak çalışıyor ama doktor filan değil. Sadece gönüllü.
Aubrey, Nick’ten genç ama oldukça güzel bir kız ve Nick ondan ilk bakışta etkileniyor. Onu sürekli izliyor ancak aralarında ki ilişkiyi profesyonel tutmaları gerektiğini ve Josie’yle aralarında olanların üzerinden bu kadar kısa bir zaman geçmişken yeni bir ilişkinin iyi bir fikir olmadığını düşünüyor.
Gönül ferman dinlemiyor ama :D

Aubrey’e taptım diyebilirim. Josie gibi kaprisli, ne isteğini bilmeyen, ergenin teki değil. Ne istediğini biliyor ve yaşına göre oldukça olgunca bir tavırla istediği şey için uğraşıyor.
Nick’in de onu sevmesinin sebeplerinden biri de bu sanırım.
Ancak Nick hala Noah’a olan özlemini unutamıyor. Biyolojik olmasa da babası çocuğun sonuçta…

Kitap oldukça ilginç ve eğlenceli olaylarla devam ederek serinin birinci ve ikinci kitabı arasında kendine bir yer ediniyor ve olayları gayet sağlam bir köprüyle birbirine bağlıyor.You Might Also Like

0 yorum

Like us on Facebook